Kim jestem?


Pracę copywritera zaczęłam tak, jak wielu przede mną - od prostych serwisów ze zleceniami. Na jednym z nich zostałam szybko zauważona przez jedną z agencji i niemal od razu dostałam propozycję pracy w zespole Allegro. Przez ponad dwa lata regularnie tworzyłam treści dla największego w Polsce serwisu e-commerce. Współpraca z agencją rozwijała się i później miałam również okazję realizować projekty dla La Roche Posay, Vichy czy Pandory.

W końcu przestałam ograniczać się do serwisów i zaczęłam samodzielnie zdobywać klientów. Nawiązałam współpracę z kilkoma firmami i agencjami z Wielkiej Brytanii, Holandii oraz Niemiec i wieloma klientami w Polsce. Dzięki zainteresowaniom podróżniczym miałam okazję pracować między innymi dla szwajcarskich linii lotniczych SWISS, serwisu E-wczasy.pl, startupu Gate4Travel oraz Itaki.

Zrealizowane projekty i zdobyte doświadczenie pomogły mi w zdobyciu pracy w zespole marketingu firmy Henkel. Poświęciłam 1,5 roku na pracę przy rozwoju kolejnych dużych marek, gdzie nauczyłam się wiele o komunikacji marketingowej i brandingu, a przede wszystkim - poznałam klienta korporacyjnego od podszewki. Jednocześnie dzięki studiom na kierunku e-biznes i współpracy z agencjami zdobywałam wiedzę o e-commerce, mediach społecznościowych i trendach w marketingu internetowym.


Masz pomysł na wspólny projekt? Pracuj ze mną!