sobota, 29 grudnia 2018


Czym się zajmuję?

Jako copywriter przede wszystkim tworzę treści - takie, jakich potrzebujesz.
Ma być skutecznie, ciekawie i bezbłędnie - w takiej właśnie kolejności.

Oferuję głównie copywriting dla IT, B2B, E-commerce i FMCG. To jest mi bliskie, na tym się znam i w tych właśnie obszarach mam największe doświadczenie. Nie oznacza to, że ograniczam się tylko i wyłącznie do tych dziedzin - chętnie pomogę także przy innych projektach - ale zdecydowanie nie jestem copywriterem, który pisze jednocześnie o wózkach dziecięcych, modnych szalikach na zimę, kosiarkach spalinowych i do tego udaje, że na wszystkim się zna.

Zapraszam również na copywriting po angielsku - mam certyfikat z języka biznesowego na poziomie C1+ i stale szkolę swój warsztat, poddając go ocenie native speakerów.

Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco i widzisz przestrzeń do wspólnego projektu, napisz! Dogadamy się szybko.


Czego możesz się spodziewać, współpracując ze mną?

Kompleksowego podejścia. Aby tekst naprawdę zadziałał, warto mu trochę pomóc. Podpowiem, co można poprawić, co skonsultować z prawnikiem, polecę fachowca od SEO, Google Ads, identyfikacji wizualnej czy reklamy strategicznej. Jeśli zobaczę dodatkową przestrzeń na rozwój Twojego biznesu, powiem Ci o tym.

Konkretów. Jestem copywriterem i potrafię lać wodę, ale wiem też, że czasem mniej znaczy więcej. Nie lubię się licytować na ilość znaków - bo nie o to w tym przecież chodzi. Traktuję projekty całościowo i przedstawiam przejrzystą ofertę, od razu z propozycją terminu realizacji.

Tak samo kreatywności, jak rzemiosła. Jeśli trzeba, napiszę opowiadanie, wiersz, felieton albo piosenkę. Dbam jednak przede wszystkim o to, aby w tekście wszystko było na swoim miejscu, aby działało SEO, a komunikat trafiał do klienta.

Miłej współpracy. Po prostu. Uwielbiam kontakt z klientem i dołożę wszelkich starań, abyś Ty również polubił kontakt ze mną.